O nás

Od počátku založení firmy v roce 2009, jsme se zaměřovali především na služby v oblasti výroby nástrojů na míru, servis ostření a službám v oblasti konsignačních skladů, s nabídkou výdejních automatů.

Postupně jsme se propracovali k ucelené řadě nástrojů, vyráběných ve spolupráci s našimi partnery.

Vývoj jde rychle dopředu a nároky zákazníků rostou. Není jednoduché vyhovět všem potřebám zákazníků a rozšiřovat sortiment nástrojů tak, aby pokryl veškeré oblasti 2D i 3D obrábění, hrubování, šlichtování, v různých materiálech, různých strojích a vždy na té nejvyšší úrovni.

Rozhodli jsme se využít nabídky našich partnerů zařadit jejich nástroje do našeho sortimentu.

Naši partneři mají bohaté zkušenosti s konstrukcí nástrojů, uplatnění v širokém spektru aplikací a obráběných materiálů. Učíme se od našich partnerů, čerpáme jejich zkušenosti a přenášíme je k našim zákazníkům.

Staráme se o to, abyste měli co nejméně starostí s výběrem nejvhodnějího nástroje i jeho aplikací na vašem stroji. Staráme se o to, aby váš stroj vyráběl kvalitně, produktivně a přinášel vám zisk.

Divize nástrojárna vznikla v roce 2017, aby pomohla našim zákazníkům z oblasti automotive vyřešit potíže s realizací kooperací. Zaměřili jsme se na výrobu dílů pro lisovací nástroje na tváření a stříhání plechů. Obráběli jsme především nástrojové oceli.

Vývoj nás zavedl od kusové výroby pro automotive k malosériové výrobě. Aktuálně vyrábíme přesné díly z nerezi a hliníku, především pro obor polovodičů.

Stále se učíme a baví nás to. Vše, co jsme se naučili jak v naší výrobě, od našich partnerů, nebo zákazníků, je vám k dipozici.

Tak se přidejte a rozvíjejte se spolu s námi všemi.

Ať se nám všem daří!